Pieniądze nawet w 15 minut

Pożyczka 100zł - 25000+ zł na 5 dni - 12 miesięcy RRSO 0%*


pożyczka do 250000 zł
 1. Aplikacja
 2. Weryfikacja
 3. Szybki przelew

RRSO 0% oferta promocyjna

pożyczka na dowód od 19 90ro

Rachunek bez opłat, przelewy bez prowizji, karta kredytowa bez opłat w PKO BP 6,-zł co miesiąc. Samemu trzeba biegać i załatwiać sprawy , bo nawet nikt nie raczy poinformować klienta o dokonaniu „dalszych formalności” pomoimo że podałem telefon kontaktowy łącznie z e-mailem. Pierwsza pożyczka w pierwszorzędnej cenie kredito24 oferuje szybkie pożyczki przez internet Umowa kredytu w 2 minuty , wypalta w przeciągu 10 minut www. dawidek 17 grudnia 2011 at 22:56 Moje opinie: U mnie jak bralam pol roku temu kredyt w bnp to wystaczyl dowod osobisty. wka online może opiewać maksymalnie na 1000 zł, natomiast kolejne mogą wynieść nawet do 5 tysięcy złotych W www. pl Opłaty i prowizje Koszty nieterminowości Dodatkowe informacje Dla pożyczki 1500 zł na 12 miesięcy: Całkowita kwota do zwrotu: 2299,20 W przypadku spłaty pożyczki w ciągu miesiąca jej koszt wynosi 0 zł. Od 3 lat jestem także prywatnym pożyczkodawcą, udzielam prywatnych pożyczek każdemu, kto tego potrzebuje. Odpowiedz Anonim 27 kwietnia 2015 w 16:33 zainteresowany jestem pozyczką 50000zł prywatną bez pożyczka na dowód od 19 zastawu na okres 10 lat Jezeli to mozliwe proszę o kontakt Odpowiedz annass 13 czerwca 2014 w 15:40 VIVUS ,ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA POMOC FINANSOWĄ. Odpowiedz Karolina 13 listopada 2014 w 11:37 potrzebujesz pożyczki. Bardzo dobra firma, szybko odpisują nie było problemów i kasę miałem na koncie w piątek. Zadłużony dom, komornik, długi u znajomych, rodziny pożyczka na dowód od 19. 17 werześnia 2014 roku nie otrzymałem kredytu pomimo podania konta do pożyczka na dowód od 19 przelewu aby odbyło sie to szybciej i sprwniej gdyż mialem zobowiązania u innych osób. Odpowiedz Gabriela 14 kwietnia 2014 w 12:33 Witam pożyczka na dowód od 19. nigdy żadnych pożyczek i nie mam historii kredytowej z tad moje pytanie czy bank mógł by mi udzielić takiej pożyczki. 8000 zł na spłatę innych zobowiązań. Porsze o kontakt Odpowiedz miki 11 sierpnia 2014 w 08:02 Proszę Pana o kontakt w sprawie pożyczki prywatnej. Prosze o kontakt jesli to mozliwe. 1500zl na skonczenie mieszkania wszedzie mam odmowy kredytu bo z komornikiem moj byly zostawil mnie ze wyskim co mam robic remont stoi duzo trzeba musze sie tam wprowadzcdzic do ost. pracownik 1 czerwca 2013 at 23:06 kredyt na pożyczka na dowód od 19 dochody z zagranicy Potwierdzam w BNP Paribas akceptujemy dochody uzyskiwane za granicą. Odpowiedz sammy 11 września 2014 w 10:23 mogę pomóc z kredytu trzeba po prostu skontaktuj się ze mną Odpowiedz Dorota 24 listopada 2014 w 21:35 potrzebuję 15000 zł prosze o szczegóły na jakich warunkach Odpowiedz Tomasz 21 sierpnia 2014 w 14:52 Witam Panie Wiesławie. Nie pobieramy żadnych przedpłat, wpłat itp. To dlatego pożyczkę można uzyskać już w 15 minut. Zawsze w razie problemów można za darmo pożyczyć parę złotych. Dlatego ile pożyczyłam, tyle musiałam oddać pożyczka na dowód od 19. na 6 lat Odpowiedz Marcin 18 maja 2014 w 13:02 interesuje mnie pozyczka na 110. .

Related keys:

 • umowa pozyczki od mamy
 • pożyczka na rozpoczęcie działalności bez bik
 • karta pożyczkaowa na oświadczenie majątkowe wzór xls
 • pożyczka na nieruchomości wrocław lotnisko taxi
 • bocian pożyczki na rozpoczęcie lekcji

Pożyczaj odpowiedzialnie

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.

 • Dopasowanie kwoty i okresu do swoich możliwości

  Odpowiedzialność pożyczkobiorcy powinna przejawiać się również w tym, aby ubiegać się tylko o taką pożyczkę, na którą rzeczywiście nas stać. Powinniśmy dopasować kwotę zobowiązania do swojej istniejącej sytuacji finansowej, podobnie jak okres kredytowania. Kwota i okres spłaty pożyczki powinny odpowiadać obecnym i przyszłym możliwościom finansowym klienta. Nie powinniśmy zaciągnąć pożyczki w wyższej kwocie, niż rzeczywiście jest nam potrzebna.

 • Kontrola wymagań pożyczkodawcy

  Każdy pożyczkodawca może stawiać swoim klientom inne wymagania przed udzieleniem pożyczki. Warto dowiedzieć się wcześniej, czy spełniamy wszystkie warunki zostania pożyczkobiorcą i czy mamy szansę na uzyskanie pożyczki w pożądanej przez nas kwocie.

Warunki pożyczki

 • Szybko i bez ryzyka

  Zostając klientem serwisu pożyczkowego okmoneta.pl nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych. Nie musisz obawiać się, że nałożymy na Ciebie dodatkowe, ukryte koszty. Prowadzimy transparentną politykę pożyczkową, dzięki czemu klient zawsze jest świadomy, jakie wydatki wiążą się z zaciąganym zobowiązaniem. Pożyczkę udzielają pożyczkodawcy współpracujący z okmoneta.pl, którzy zapewniają możliwie najkrótszy czas na rozpatrzenie wniosku i wypłatę pieniędzy.

 • Zawsze możesz się rozmyślić

  Masz 14 dni od chwili zawarcia umowy pożyczkowej na zmianę podjętej decyzji. Jest to niezbywalne prawo konsumentów do odstąpienia od umowy, bez konieczności podawania przyczyny takiej decyzji. Wystarczy, że jako nasz klient wypełnisz i wyślesz do nas odpowiednie oświadczenie, jakie otrzymasz wraz z umową pożyczkową. Zgodnie z naszym regulaminem zwrócisz pożyczkodawcy pożyczoną sumę pieniędzy. Poza tym, masz prawo do bezkosztowej, wcześniejszej spłaty pożyczki, niż termin określony w umowie. Jeśli więc nagle zdarzy się sytuacja, że nie będziesz już dłużej potrzebował pożyczki online lub będziesz w stanie uregulować swój dług przed terminem określonym w umowie, masz do tego prawo, a pożyczkodawca obniży koszty dotyczące okresu, o który skrócono okres kredytowania.

 • Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

  Rozumiemy, że w życiu naszych klientów mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które utrudnią lub nawet uniemożliwią terminową spłatę pożyczki. Nie trzeba wówczas wpadać w panikę i liczyć koszty przekroczenia terminu. Przewidzieliśmy taką ewentualność i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Jest to możliwe poprzez złożenie właściwego wniosku do pożyczkodawcy oraz opłacenia odpowiedniej prowizji za przedłużenie okresu spłaty. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, termin spłaty zobowiązania finansowego automatycznie ulegnie wydłużeniu na pożądany okres.

 • Niespłacenie pożyczki

  W każdym przypadku zaciągniętą za pośrednictwem serwisu okmoneta.pl pożyczkę trzeba spłacić, wraz z odsetkami i opłatami naliczonymi przez pożyczkodawcę. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z podjęciem przez firmę pożyczkową odpowiednich kroków windykacyjnych i egzekucyjnych, a nierzetelny dłużnik zostanie obciążony dodatkowo kosztami takich działań. Pożyczkodawca ma prawo i możliwości skierowania sprawy niespłaconej terminowo pożyczki do sądu, a koszty sądowe również będzie musiał ponosić dłużnik. Warto więc pamiętać albo o terminowej spłacie zobowiązania finansowego, albo ostatecznie o możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki na kolejny okres.

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.