Pieniądze nawet w 15 minut

Pożyczka 100zł - 25000+ zł na 5 dni - 12 miesięcy RRSO 0%*


pożyczka do 250000 zł
 1. Aplikacja
 2. Weryfikacja
 3. Szybki przelew

RRSO 0% oferta promocyjna

niesplacona pozyczka vivus 6ct

Jak tak można ludzi oszukiwać. Jeżeli konto jest darmowe to takie ma być, jeśli chcecie opłat za to konto, to należy wcześniej mnie jako stronę umowy powiadomić o zmianie wrunków prowadzenia "bezpłatnego" konta. Oni mają ludzi za idiotów, dzwoni do mnie jakaś baba i twierdzi że ma super ofertę. Pojechalem do pozyczka vivus banku i ku mojemu zaskoczeniu dowiedzialem się, ze mam w tym pseudo banku konto. Nie polecam tego Banku najgorszemu wrogowi. jedna mieli dac 50zl za zalozenie rachunku. s Odpowiedz 174 Monia Rumia 2012-02-18 12:45:00 Nie polecam kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank-u. s Odpowiedz 150 Aneta 2011-12-09 12:00:00 ja równiez jestem zbulwersowana mam na pozyczka vivus szczeście tylko konto i mój mąz tez tylko to miała u nich konto za zero złotych opłata do karty 5 zł a teraz jeszcze sie okazuje że jezeli nie mam wpływóch w wyksokości 2000 zł przelewem z tytułu wypłaty to jest dodatkowa opłata za karte 4 zł. Nie mamy nawet podpisanej żadnej umowy. Już od samego początku - dokumenty podpisywane na kolanie z u kuriera, który swoją drogą na pewno jest upoważniony do dostępu do informacji wrażliwych tj. Potrzebowałam 500 zł i w wonga taka pozyczke otrzymałam bez problemow. Zrobilam afere, a przecudny pan mowi, ze sklep w ktorym musialam placic kartą zbyt pozno wyslal do nich potwierdzenie o transakcji i oni nie zablokowali srodkow na rachunku i w ten sposob moglam je wydac, a pozniej powstal debet, i ze ja powinnam wiedziec w jakim czasie jaki sklep wysyla takie informacje. np wpłacając 100tys CHF pobiorą 40 tys. Heh, 4 wycieczki do bielska, papierow cala masa, i rowno za. ja wziąłem pożyczke przez allegro, następnie odstąpiłem od umowy, przez miesiąc sie szarpałem żeby oddac im kase, a jak juz chciałem zrobić przelew to w miesiac urosło 50 zł odsetek, mimo że koszt całego kredytu na pozyczka vivus 12 mcy to 80 zł, wiec skąd tu w miesiąc taka stawka. Dodam, ze osobisty doradca klienta zmienia sie tam bardzo czesto i w efekcie trudno liczyc na jakas ciaglosc i pewnosc, ze ktos pomoze w wyjasnianiu czegokolwiek. Od trzech miesięcy próbuję zamknąć rachunek i nieważne, że posiadam dyspozycje zamknięcia kart i rachunku z saldem 0zł. Ostatecznie zawsze radzimy dobrze się zastanowić przed zaciągnięciem takiego zobowiązania ponieważ ewentualne konsekwencje mogą być nieprzyjemne o czym świadczy choćby historia Kasi, która wpadła w pętlę pożyczkową. Mam konto od 2010r i przelewy mam darmowe s Odpowiedz 315 Paula 2012-11-13 15:13:00 Ten bank to totalne dno pozyczka vivus. s Odpowiedz 540 Klient 2013-04-09 12:08:00 Zgadzam się z opiniami. 15-ta przedzwoniłem do Pani z BGŻ i umówiłem wizytę na pozyczka vivus następny dzień na godz. .

Related keys:

 • szybkie pożyczki przez internet w 15 minut 90
 • pożyczka pod zastaw domus inc careers
 • pozyczki do domu kujawsko wielkopolska
 • pożyczka przez internet bez zaświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemców
 • pożyczki i online pt jobs

Pożyczaj odpowiedzialnie

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.

 • Dopasowanie kwoty i okresu do swoich możliwości

  Odpowiedzialność pożyczkobiorcy powinna przejawiać się również w tym, aby ubiegać się tylko o taką pożyczkę, na którą rzeczywiście nas stać. Powinniśmy dopasować kwotę zobowiązania do swojej istniejącej sytuacji finansowej, podobnie jak okres kredytowania. Kwota i okres spłaty pożyczki powinny odpowiadać obecnym i przyszłym możliwościom finansowym klienta. Nie powinniśmy zaciągnąć pożyczki w wyższej kwocie, niż rzeczywiście jest nam potrzebna.

 • Kontrola wymagań pożyczkodawcy

  Każdy pożyczkodawca może stawiać swoim klientom inne wymagania przed udzieleniem pożyczki. Warto dowiedzieć się wcześniej, czy spełniamy wszystkie warunki zostania pożyczkobiorcą i czy mamy szansę na uzyskanie pożyczki w pożądanej przez nas kwocie.

Warunki pożyczki

 • Szybko i bez ryzyka

  Zostając klientem serwisu pożyczkowego okmoneta.pl nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych. Nie musisz obawiać się, że nałożymy na Ciebie dodatkowe, ukryte koszty. Prowadzimy transparentną politykę pożyczkową, dzięki czemu klient zawsze jest świadomy, jakie wydatki wiążą się z zaciąganym zobowiązaniem. Pożyczkę udzielają pożyczkodawcy współpracujący z okmoneta.pl, którzy zapewniają możliwie najkrótszy czas na rozpatrzenie wniosku i wypłatę pieniędzy.

 • Zawsze możesz się rozmyślić

  Masz 14 dni od chwili zawarcia umowy pożyczkowej na zmianę podjętej decyzji. Jest to niezbywalne prawo konsumentów do odstąpienia od umowy, bez konieczności podawania przyczyny takiej decyzji. Wystarczy, że jako nasz klient wypełnisz i wyślesz do nas odpowiednie oświadczenie, jakie otrzymasz wraz z umową pożyczkową. Zgodnie z naszym regulaminem zwrócisz pożyczkodawcy pożyczoną sumę pieniędzy. Poza tym, masz prawo do bezkosztowej, wcześniejszej spłaty pożyczki, niż termin określony w umowie. Jeśli więc nagle zdarzy się sytuacja, że nie będziesz już dłużej potrzebował pożyczki online lub będziesz w stanie uregulować swój dług przed terminem określonym w umowie, masz do tego prawo, a pożyczkodawca obniży koszty dotyczące okresu, o który skrócono okres kredytowania.

 • Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

  Rozumiemy, że w życiu naszych klientów mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które utrudnią lub nawet uniemożliwią terminową spłatę pożyczki. Nie trzeba wówczas wpadać w panikę i liczyć koszty przekroczenia terminu. Przewidzieliśmy taką ewentualność i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Jest to możliwe poprzez złożenie właściwego wniosku do pożyczkodawcy oraz opłacenia odpowiedniej prowizji za przedłużenie okresu spłaty. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, termin spłaty zobowiązania finansowego automatycznie ulegnie wydłużeniu na pożądany okres.

 • Niespłacenie pożyczki

  W każdym przypadku zaciągniętą za pośrednictwem serwisu okmoneta.pl pożyczkę trzeba spłacić, wraz z odsetkami i opłatami naliczonymi przez pożyczkodawcę. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z podjęciem przez firmę pożyczkową odpowiednich kroków windykacyjnych i egzekucyjnych, a nierzetelny dłużnik zostanie obciążony dodatkowo kosztami takich działań. Pożyczkodawca ma prawo i możliwości skierowania sprawy niespłaconej terminowo pożyczki do sądu, a koszty sądowe również będzie musiał ponosić dłużnik. Warto więc pamiętać albo o terminowej spłacie zobowiązania finansowego, albo ostatecznie o możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki na kolejny okres.

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.